Serwis Motocyklowy

Naprawiamy motocykle różnych marek

  • naprawy mechaniczne i bieżąca obsługa jednośladów – przeglądy, regulacje, wymiana części, elektryka, naprawy i remonty kapitalne silników i układów napędowych,
  • naprawa uszkodzonych elementów z tworzyw sztucznych (owiewki, boczki i inne) – klejenie
    lub zgrzewanie (w zależności od materiału
    i zastosowania), wykończenie + lakierowanie
    na gotowo,
  • regeneracja i dorabianie elementów nietypowych (zakres i wykonalność do uzgodnienia)

Wykonujemy naprawy motocykli japońskich (Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki) a także BMW, KTM, Aprilia, Ducati, Cagiva, Harley-Davidson i innych.

Łańcuchy napędowe również łączymy z użyciem narzędzi
i technologii rekomendowanej przez wiodącego japońskiego producenta łańcuchów napędowych – dzięki temu masz pewność właściwego i bezpiecznego nitowania.

W czasie pracy kierujemy się nie tylko doświadczeniem praktycznym – korzystamy również z właściwej dokumentacji technicznej w postaci instrukcji i książek serwisowych.

Zajmujemy się również wymianą łańcuchów rozrządu z zakuwaniem – z użyciem przyrządu rekomendowanego przez wiodącego japońskiego producenta łańcuchów. Zastosowanie technologii identycznej ze stosowaną dla nitowań fabrycznych daje pewność bezawaryjnej i długotrwałej eksploatacji. Jest to istotne przede wszystkim w przypadku silników o konstrukcji uniemożliwiającej wymianę łańcucha w postaci zanitowanej bez poważnej rozbiórki silnika (z „rozpołowieniem”).