Porady Specjalistów

Zapraszamy do zapoznania się z poradami naszych specjalistów.

                          więcej >>


Przygotowanie Motocykla do zimy

Proponujemy kilka cennych rad jak zabezpieczyć motocykl na zimę. 

                   więcej >>


Kontakt

Serwis Motocyklowy

36-100 Kolbuszowa Dolna 

ul.Wiejska 23

tel: 665 060 084


SERWIS MOTOCYKLOWY

Naprawiamy motocykle różnych marek. 

  • naprawy mechaniczne i bieżąca obsługa jednośladów - przeglądy, regulacje, wymiana części, elektryka, naprawy i remonty kapitalne silników i układów napędowych,
  • naprawa uszkodzonych elementów z tworzyw sztucznych (owiewki, boczki i inne) - klejenie lub zgrzewanie (w zależności od materiału i zastosowania), wykończenie + lakierowanie na gotowo,
  • regeneracja i dorabianie elementów nietypowych (zakres i wykonalność do uzgodnienia)

Wykonujemy naprawy motocykli japońskich (Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki) a także BMW, KTM, Aprilia, Ducati, Cagiva, Harley-Davidson i innych.

Zajmujemy się również wymianą łańcuchów rozrządu z zakuwaniem - z użyciem przyrządu rekomendowanego przez wiodącego japońskiego producenta łańcuchów. Zastosowanie technologii identycznej ze stosowaną dla nitowań fabrycznych daje pewność bezawaryjnej i długotrwałej eksploatacji. Jest to istotne przede wszystkim w przypadku silników o konstrukcji uniemożliwiającej wymianę łańcucha w postaci zanitowanej bez poważnej rozbiórki silnika (z "rozpołowieniem"). 


Łańcuchy napędowe również łączymy z użyciem narzędzi i technologii rekomendowanej przez wiodącego japońskiego producenta łańcuchów napędowych - dzięki temu masz pewność właściwego i bezpiecznego nitowania.

W czasie pracy kierujemy się nie tylko doświadczeniem praktycznym - korzystamy również z właściwej dokumentacji technicznej w postaci instrukcji i książek serwisowych.